Psychologická poradna Brno

Vzdělávací kurzy

Momentálně jsme bohužel nuceni pozastavit veškerou vzdělávací činnost kvůli opatřením vlády proti šíření viru COVID-19. Děkujeme za pochopení.

Vzdělávací kurzy plné praktických technik

Gratulujeme! Právě jste udělali první krok ke štěstí

Načerpejte nové vědomosti a poznejte nové přátele na našich prakticky zaměřených kurzech s velmi osobním přístupem.

Vzdělávací kurzy

Nalaďte se prostřednictvím našich seminářů na nové možnosti jak vnímat sebe a okolní svět a jak tvořit vlastními silami svou vytouženou realitu. Za pomocí uceleného systému našich seminářů, které mezi sebou můžete vhodně kombinovat podle svých potřeb a cílů, objevíte své dosud neprobuzené schopnosti hojnosti a bohatství ve všech oblastech života. Na našich seminářích naleznete pochopení, toleranci a klid při řešení a odstraňování příčin nedostatku hojnosti zdraví, lásky, práce a finančního bohatství. Množství nových informací a praktické účinné techniky Vás přesvědčí o tom, že i když si to neuvědomujte, jste ve skutečnosti úžasní a obrovsky schopní.

Pokud stále ještě nežijete život svých snů, na našich seminářích se odnaučíte marnit příliš mnoho času a energie skrýváním své negativní představy o sobě před světem, o svých pochybnostech a domnělých nedokonalostech. Samozřejmě nikdo za vás neučiní rozhodnutí, ani vám nebude nic přikazovat nebo vás hlídat. Vše zvládnete hravě sami, krok za krokem. Sami zjistíte, jak jednoduché vše vlastně je. Stanete se sami sebou a od té chvíle budete sebe podporovat a rozvíjet hojnost na všech úrovních svého života.

Co mimo jiné získáte

Po každém semináři si účastníci odnášejí spoustu zážitků, informací, materiálů k samostudiu, vždy přesně vědí, co mají „trénovat“, aby se uměli lépe ovládat a koncentrovat na svůj optimální rozvoj ve všech oblastech. Získáte také nová přátelství, setkáte se se stejně naladěnými lidmi. To vše v příjemné atmosféře našich seminářů.

Na seminářích obvykle probíhá také změna vnímání, resp. uvědomění si sama sebe skrze své nové Já, srdce a lásku. Výsledkem jsou nádherné až dojemné životní příběhy, jak se lidé vyrovnávají do té doby s často neřešitelnými situacemi, prožitky či záležitostmi v životě. Všichni pak už vnímají problémy jen jako učební lekce či výzvy a berou je jako zkušenosti v přítomném okamžiku Tady a Teď.

Reference účastníků

Kurzy 2019

 • N/A

  Kvantové vědomí

  V ČR naprosto ojedinělý prakticky zaměřený seminář pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat, dozvědět se nové informace a poznat podobně smýšlející lidi.

  Více informací
 • N/A

  Andělské paprsky

  Přijměte pozvání na Cestu návratu do Země andělských léčivých světelných paprsků. Unikátní 2-denní vzdělávací seminář.

  Přihlašte se dokud jsou volná místa
vzdělávací kurz andělské paprsky

Štěstí, světlo, zdraví, hojnost

Podtitul: Cesta do Země andělských léčivých paprsků→ více o kurzu

vzdělávací kurz kvantové vědomí

Zdraví, harmonie, hojnost

Nejnovější techniky v oblasti péče o zdraví a hojnosti→ více o kurzu

vzdělávací kurz hojnost

Hojnost, bohatství, štěstí

Unikátní terapeutický program pro dosažení bohatství→ více o kurzu

vzdělávací kurz andělské paprsky 2

Energie, světlo, uvědomění

Pokročilé techniky, vyšší uvědomění, mistrovství→ více o kurzu

Kurz Kapka rosy

Andělské paprsky

Kvantové vědomí