• slide
  slide
  slide
  slide
  slide
 • slide
  slide

  Partnerská analýza

  Zlepšete svůj vztah s partnerem

  Poznejte vyšší smysl setkání se s daným člověkem v tomto životě

  slide

  Konec hádek, pocitu nespokojenosti, odcizení

  Pro větší spokojenost i ve funkčním vztahu

  Rozhodujete se mezi dvěma partnery?

 • slide
  slide
  slide

  Rodičovská analýza

  Zlepší vztah mezi rodičem a dítětem

  Jak vychovávat problémové dítě a proč

  Jaké je vyšší poslání rodiče i dítěte

 • slide
  slide
  slide

  Sourozenecká analýza

  Pro spokojenější sourozenecké vztahy

  Máte pocit odcizení? Hádáte se?

  Vyšší smysl existence Vašeho sourozence

 • slide
  slide

  Problémy v práci

   Zbavte se konfliktů se šéfem či kolegy

   Proč je zde ten problémový člověk?

   Začněte se do práce těšit!

Poznejte vyšší smysl Vašich vztahů

Využijte nové možnosti vypracování analýzy karmických archetypů Dr. Vodrážkou do 2 pracovních dnů a začněte na Vašich problémech pracovat okamžitě.

ukazka analyzy
ukazka analyzy
ukazka analyzy

Karmická archetypální analýza

Účinný profesionální nástroj pro zlepšení Vašich vztahů. Jediný známý ověřený způsob, jak určit cíl, smysl a účel Vašich vztahů v tomto životě na tomto světě. Analýza Karmických archetypů odhalí karmické, osudové problémy, které u Vás přetrvávají (např. vlivem jejich nevědomého převzetí od Vašich rodičů nebo prarodičů) a jejich vliv na Vás. Zjistíte, které zatěžující archetypy (vzorce chování) opakujete. Analýza Vám odpoví na otázky:

 • Jaké chyby dělám v mých rodinných, pracovních či partnerských vztazích?
 • Proč se mé vztahy nevyvíjí a kde přesně je chyba?
 • Jak mám rozvíjet svůj vztah a kde začít?
 • Jak dlouhodobě posilovat svůj vztah a být více spokojený v životě?
 • Jaký je smysl a účel mého setkání s daným člověkem v tomto životě?
 • Jaký je můj duchovní životní cíl a karmický dluh z minulého života?

Proces vyhotovení analýzy využívá uceleného souboru prognostických, regresních a historicko příčinných faktorů, který operuje s individuálními daty (data narození, jména, rodné příjmení) i obecnými daty (např. aktuální datum). Na základě dlouholetého výzkumu a mnoha provedených analýz zkoumáme frekvenční vazby čísel, vzájemné rezonance a jejich hlubší odraz v psychice analyzovaných jedinců.

Nemusíte se však bát, výsledky analýzy dostanete při konzultaci naprosto srozumitelně, i v písemné formě. V ceně analýzy je její podrobný 30-40 minutový rozbor s Dr. Mgr. Romanem Vodrážkou, CSc., při kterém zjistíte maximálně využitelné konkrétní rady a doporučení, jak odstranit své problémy ve vztahu a současně vztah vylepšit, přenastavit k větší spokojenosti a zpříjemnění Vašeho života.

Druhy analýzy

Hádáte se s partnerem? Zažíváte odcizení ve vztahu? Nepřitahujete se už tolik jako dříve? Cítíte, že Vás vztah nenaplňuje a nejste v něm plně spokojeni? Analýza odhalí příčiny všech problémů, exaktně stanoví (nejen) účel a důvod, proč se s těmito problémy potýkáte a jaký je smysl Vašeho vztahu pro jeho vyšší kvalitu a pocit spokojenosti v životě. Váš partner se přitom nemusí rozboru analýzy nutně účastnit.
Rozhodujete se mezi dvěma partnery a nevíte koho si vybrat? Analýza Vám ukáže osudovou přitažlivost, výhody či nevýhody stávajícího / potenciálního partnera, a tak nebudete muset později litovat svého rozhodnutí.
Dozvíte se, jaký potřebuje Vaše dítě přístup k výchově, konkrétní rady a doporučení, jak ho vychovávat. Každé dítě je jiné, každé má jiný smysl a účel svého dětství, dospívání. Nelze na něj aplikovat všechny všeobecně uznáváné metody výchovy a učit ho v naší společnosti běžně zažitými způsoby. Analýza navíc odhalí skryté vlohy a talenty dítěte.
Analýza může rovněž pomoct i dítěti, pokud se rodič nechová jako zralá osobnost a nenaplňuje osud dítěte ve smyslu, že dítě je nepochopené a neposlouchá, vznikají konflikty.
Hádky, konflikty, nepochopení se se sourozencem. Vzájemné odcizení, nespokojenost s průměrně fungujícím sourozeneckým vztahem. Jsou-li Vám tyto pojmy známé a potýkáte se s nimi, zvažte sourozeneckou analýzu, která Vám pomůže odhalit a odstranit konkrétní příčiny problémů s Vaším sourozencem. Analýza ukáže, proč máte takového sourozence, jaký je vyšší účel a důvod, že je právě on součástí Vašeho života. Dozvíte se i rady a doporučení, jak se k němu chovat, jak se vyvarovat konfliktů a nebo jak zlepšít Váš průměrně fungující vztah-nevztah.
Máte problémy se spolupracovníky nebo se šéfem? Neustále narážíte v práci na nějakého "potížistu", řešíte zbytečné problémy, až se kvůli tomu třeba ani netěšíte do práce? Nechte si zpracovat analýzu pracovních vztahů k dané problémové osobě, ať už je to šéf, kolega, nebo někdo jiný v práci. Dozvíte se, jak se vyvarovat problémů, jak je účinně vyřešit a zajistit, aby se už neopakovaly. Zjistíte také, proč se Vám daný člověk dostal do života a co Vás to má naučit. Začněte se konečně do práce těšit!
Žádný vztah není jen slunečný, ale dva lidi mohou sdílet jeden deštník a přežít bouřku společně.

Co Vám analýza přinese

 • zjistíte, jaký je smysl a účel Vašeho setkání s Vám blízkým člověkem v tomto životě
 • zjistíte, jaký je Váš duchovní životní cíl a karmický dluh z minulého života
 • zjistíte, jaké chyby děláte ve Vašich rodinných, pracovních či partnerských vztazích a komunikaci
 • zjistíte, jaké chyby děláte ve Vašich rodinných, pracovních či partnerských vztazích a komunikaci
 • zjistíte, proč se Vaše vztahy nevyvíjí, nebo dokonce upadají a kde přesně je chyba
 • zjistíte, jak dále rozvíjet Vaše vztahy a kde začít
 • zjistíte, jak trvale a přitom efektivně posilovat fungující vztah a být více spokojený v životě

Reference klientů