Objednávka analýzy Karmických archetypů

Analýza Karmických archetypů se hradí v rámci 30-40 minutové osobní konzultace osobně v hotovosti při předání. Budeme Vás kontaktovat s potvrzením přijetí objednávky a domluvou termínu předání.

Cena: 1950 Kč (včetně 30-40 minutové osobní konzultace)

Termín vyhotovení: do 2 pracovních dnů s následným předáním v Centru duševního zdraví Brno (po domluvě)

Jiné způsoby objednávky

Emailem
cdzb@volny.cz
Telefonem
544232416 nebo 606432374

Druhy analýzy

Hádáte se s partnerem? Zažíváte odcizení ve vztahu? Nepřitahujete se už tolik jako dříve? Cítíte, že Vás vztah nenaplňuje a nejste v něm plně spokojeni? Analýza odhalí příčiny všech problémů, exaktně stanoví (nejen) účel a důvod, proč se s těmito problémy potýkáte a jaký je smysl Vašeho vztahu pro jeho vyšší kvalitu a pocit spokojenosti v životě. Váš partner se přitom nemusí rozboru analýzy nutně účastnit.
Rozhodujete se mezi dvěma partnery a nevíte koho si vybrat? Analýza Vám ukáže osudovou přitažlivost, výhody či nevýhody stávajícího / potenciálního partnera, a tak nebudete muset později litovat svého rozhodnutí.
Dozvíte se, jaký potřebuje Vaše dítě přístup k výchově, konkrétní rady a doporučení, jak ho vychovávat. Každé dítě je jiné, každé má jiný smysl a účel svého dětství, dospívání. Nelze na něj aplikovat všechny všeobecně uznáváné metody výchovy a učit ho v naší společnosti běžně zažitými způsoby. Analýza navíc odhalí skryté vlohy a talenty dítěte.
Analýza může rovněž pomoct i dítěti, pokud se rodič nechová jako zralá osobnost a nenaplňuje osud dítěte ve smyslu, že dítě je nepochopené a neposlouchá, vznikají konflikty.
Hádky, konflikty, nepochopení se se sourozencem. Vzájemné odcizení, nespokojenost s průměrně fungujícím sourozeneckým vztahem. Jsou-li Vám tyto pojmy známé a potýkáte se s nimi, zvažte sourozeneckou analýzu, která Vám pomůže odhalit a odstranit konkrétní příčiny problémů s Vaším sourozencem. Analýza ukáže, proč máte takového sourozence, jaký je vyšší účel a důvod, že je právě on součástí Vašeho života. Dozvíte se i rady a doporučení, jak se k němu chovat, jak se vyvarovat konfliktů a nebo jak zlepšít Váš průměrně fungující vztah-nevztah.
Máte problémy se spolupracovníky nebo se šéfem? Neustále narážíte v práci na nějakého "blbce", řešíte zbytečné problémy, až se kvůli tomu třeba ani netěšíte do práce? Nechte si zpracovat analýzu pracovních vztahů k dané problémové osobě, ať už je to šéf, kolega, nebo někdo jiný v práci. Dozvíte se, jak se vyvarovat problémů, jak je účinně vyřešit a zajistit, aby se už neopakovaly. Zjistíte také, proč se Vám daný člověk dostal do života a co Vás to má naučit. Začněte se konečně do práce těšit!
  • Objednáváte si analýzu Karmických archetypů pro zlepšení vztahů

    Vyplňte prosím následující objednávkový formulář s potřebnými údaji k vypracování analýzy. Nově nabízíme i možnost objednat jako dárkový poukaz - v tomto případě nás prosím kontaktujte na cdzb@volny.cz

Vyberte typ analýzy
  Partnerská analýza
  Rodičovská analýza
  Pracovní analýza
  Sourozenecká analýza


Beru na vědomí, že Hana a Roman Vodrážkovi, poradci Centra duševního zdraví, jako správci osobních údajů budou zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem vyřízení objednávky služby včetně provedení služby a jejího zaplacení. Další informace ke zpracování osobních údajů naleznete zde.