Poděkování

image

Milí přátelé,


Spolupracujeme spolu už 20 let. Od roku 1993, kdy naše Centrum duševního zdraví vzniklo, je nám ctí, že jsme měli tu výjimečnou příležitost setkat se s mnohými z Vás. Přestože k nám přicházíte nejčastěji s problémy a obtížemi, my se snažíme Vás ze všech sil doprovázet na Vaší mnohdy nelehké životní cestě. Každé setkání s Vámi nás opravdu těší a máme velkou radost, když se nám podaří pro Vás nalézt lehčí cestu - abyste mohli začít žít znovu naplno. Nesmírně nás těší, že je Vám po sezení s námi lehčeji a případné problémy se pro Vás stávají spíše výzvou, než tíhou.


Naše práce má smysl díky Vám


Vážíme si Vaší přízně a děkujeme Vám všem, se kterými jsme se mohli setkat i na našich energeticky nabitých a zaměřených seminářích a doufáme, že i nadále budeme, protože ohlasy a výsledky, které nám píšete, jsou jednoduše úžasné. Nic nás nepotěší více, než když víme, že naše práce má smysl a pomáhá Vám.


Děkujeme za Vaši trpělivost


Uvědomujeme si, že občas jsou z důvodu velkého zájmu objednací termíny do poradny dlouhé a že Vaše obtíže jsou naléhavé. Věřte, že s Vámi cítíme. Proto v případě uvolnění termínu se Vás snažíme kontaktovat a nabídnout Vám dřívější termín. Nicméně v současnosti také nabízíme jinou, rychlou, ale přitom efektivní pomoc. Je to metoda Karmických archetypů, které se věnujeme už dlouhé roky a tedy ji mnozí z Vás již znáte a která má stejně vynikající výsledky v oblasti vztahových problémů jako naše práce v poradně. Stejně tak můžete využít oblíbené analýzy Vašeho bytu, domu, pracovny, nebo prodejny pomocí metody Feng Shui, která je osvědčenou metodou pro harmonický život či zlepšení výsledků v práci.


Vzdělávací kurzy pro Vás


Další způsob rychlejší pomoci je zúčastnit se již zmíněných sebevzdělávacích seminářů, které pořádáme. Konečně jsme doplnili na web i několik z Vašich hodnocení a zkušeností s nimi. Věříme, že i pro ostatní budou tyto reference přínosem při rozhodování, který kurz je pro ně nejvhodnější. Samozřejmě není problém nám napsat a poradíme Vám s ohledem na Vaši konkrétní situaci či problém.


Nabízíme slevy na kurzy


Speciální dík pak patří všem z Vás, kteří jste s námi byli spokojeni a doporučili jste nás svým přátelům, známým a příbuzným. Nově jsme pro Vás připravili speciální slevový program, díky kterému můžete získat až 250 Kč slevu na jakýkoliv kurz dle Vašeho výběru, pokud Vás někdo uvede do kolonky „Jméno doporučitele“ na své přihlášce na kurz. Navíc pokud se zaregistrujete do naší databáze slev a novinek, dostanete ihned 50 Kč slevu na kurz dle Vašeho výběru – s možností, že Vám pošleme v budoucnu i další slevy, nebo třeba narychlo nabídneme větší slevu na kurz, kterého se někdo nebude moci z akutních důvodů zúčastnit.


Doufáme, že se s Vámi všemi budeme vídat i nadále, a to jak v poradně při pomoci s odstraňováním potíží, tak i na našich seminářích a následně i na speciálních workshopech pro absolventy.S úctou,

Roman a Hana Vodrážkovi